Producent fototapet Kraków. Oferujemy trwały druk cyfrowy, fotograficznej jakości na tapetach. W stałej ofercie tapety papierowe, winylowe, flizelinowe na podkładzie papierowym, flizelinowe na podkładzie flizeliny oraz tapety strukturalne. Drukujemy tapety z wzorami efektu 3D.

Projekt kadrowania i rozmieszczenia brytów. Tapeta na wymiar w Krakowie – do każdego zamówienia przygotowujemy zwymiarowany projekt kadrowania obrazu, rozplanowania i rozmieszczenia brytów. Dodatkowo możemy przygotować wizualizację na fotografii, czyli nałożyć obraz planowanej tapety na przesłane zdjęcie pomieszczenia.

Plik do druku – drukujemy z plików klienta lub oferujemy pliki z ponad 260 milionów wysokiej jakości utworów graficznych – przycisk „wybierz sobie zdjęcie”

Nadruk – ekologicznymi, bezzapachowymi  farbami, na bazie żywicy z trwałymi pigmentami koloru Doskonała przyczepność i gładkość wydruku. Używane przez nas tusze, to wysoka odporność na zadrapania, zmywanie i promienie UV. Gwarancja  wielu lat nasyconego, żywego koloru i to bez żadnej laminacji!