Plakaty  i postery. Realizujemy zamówienia druku wysokiej jakości plakatów i posterów do zastosowań reklamowych, dekoracyjnych oraz wystaw fotograficznych. Najnowsze systemy druku – druk falą z przeplotem i zmienną kroplą dla uzyskania najwyższej fotograficznej jakości. Druk ekologicznym, bezzapachowym tuszem na bazie żywic z trwałymi pigmentami koloru, doskonała przyczepność i gładkość wydruku. Wysoka odporność na zadrapania, warunki atmosferyczne i promienie UV. Ekspozycja w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Dowolne rozmiary. Nieograniczona wielkość, nie tylko standardowe rozmiary iso, wykonamy każdy nawet największy format do 155cm krótszej krawędzi (oraz większe podzielone na bryty).

Plakaty docinamy do formatu trymerem – dokładne dopasowanie wszystkich krawędzi do formatu, na trymerze tnącym nożem krążkowym – idealnie gładkie i proste krawędzie.

Bogaty wybór papierów zwykłych, billboardowych, city light, lateksowanych, papierów syntetycznych (100% odpornych na wodę) fotograficznych czy samoprzylepnych. W stałej ofercie:

Papier 120g – podstawowy, matowy, biały papier plakatowy, grubości 120mic (120g). Wzmocniony lateksem, tył szary lub niebieski. Zastosowanie na sucho do ekspozycji otwartej lub w ramach, ekspozytorach, gablotach lub do plakatowania na mokro klejami do plakatów czy tapet (odporny na namoczenie).

Papier 150g – śnieżnobiały papier premium, szwajcarskiej firmy Visualjet, powlekany z dodatkiem lateksu (znacznie podniesiona trwałość i gładkość) o prawdziwej gramaturze 150g/m2.

Papier 200g – śnieżnobiały papier premium, szwajcarskiej firmy Visualjet, powlekany z dodatkiem lateksu (znacznie podniesiona trwałość i gładkość) o prawdziwej gramaturze 200g/m2.

Papier syntetyczny PET – materiał 100% odporny na wilgoć (nie namaka, nie marszczy się od wody), nie przepuszcza światła. Doskonały do ekspozycji zewnętrznych, długoterminowych. Dostępna gramatura 185 lub 360 g/m2.

Papier fotograficzny – śnieżnobiały papier powlekany do reprodukcji fotograficznych. Produkt marki Sihl GmbH. Niespotykana sztywność i gramatura aż 230g/m2. Zbita struktura, odporny na wilgoć i falowanie. Powierzchnia Semi Gloss – idealnie błyszcząca a jednocześnie rozprasza blaski przeszkadzające w oglądaniu fotografii.