Producent reklam na magnes Kraków. Reklama magnetyczna na auto. Magnes z nadrukiem na pojazdy, tablice informacyjne, zabawki, pomoce dydaktyczne, gadżety itp. Wycinamy proste i złożone kształty magnesu w dowolnych rozmiarach. Produkujemy magnesy zadrukowane, barwione w masie, fluorescencyjne i z podkładami translucentnymi (z efektem odbicia światła jak na znakach drogowych).

Mata magnetyczna MAGNAFLEX to mieszanka doskonałej jakości gumy syntetycznej z dużą ilością proszku ferromagnetycznego stabilizowanego. Folia w pełni odporna na skręcanie, zginanie bez utraty energii silnego pola magnetycznego. Nie traci właściwości z upływem czasu. Wytrzymałość w zakresie temperatur od –40oC do +71oC. Karta produktu. Gwarantowane, potwierdzone atestem, stałe i zdecydowanie lepsze właściwości w porównaniu z tanimi chińskimi foliami . Folia elastyczna i 100% odporna na korozję. Nie zawiera ołowiu. W stałej ofercie:

Mata magnetyczna z nadrukiem na pojazdy. Grubość 0.7mm, silne, potwierdzone atestem przyciąganie 0,038 kg/cm2.

Mata magnetyczna z nadrukiem. Grubość 0.4mm, silne, potwierdzone atestem przyciąganie 0,019 kg/cm2. Grubość 0.4mm nadaje się na pojazdy ekspozycyjne i w ruchu do 30km/h.

 

Podkład do druku. Mata magnetyczna MAGNAFLEX. Mieszanka doskonałej jakości gumy syntetycznej z dużą ilością proszku ferromagnetycznego stabilizowanego.

Trwały nadruk. Fotograficzna, zaawansowana technologia druku. Wysoka odporność na zadrapania, warunki atmosferyczne i promienie uv. Ekspozycja w pomieszczeniach i na zewnątrz. Stabilność koloru – wydruk nie blaknie nawet po kilku latach w pełnym nasłonecznieniu.

Warstwa ochrony. Dodatkowa warstwa bezbarwnego winylu ochronnego, nałożona na gorąco na zadrukowany już magnes. Pewna ochrona wydruku przed porysowaniem mechanicznym i detergentami. Możliwość mycia (nawet szorowania) magnesu bez obaw o trwałość nadruku.