Druk wielkoformatowy na nowoczesnych japońskich maszynach marki Mimaki i Mutoh. Wydruki w jakości fotograficznej, na materiałach wiodących producentów jak: Oracal, 3M, czy Avery Dennision.

Najnowsze systemy w druku wielkoformatowym - druk falą z przeplotem i zmienną kroplą  - ekologicznym, bezzapachowym tuszem solwentowym i eco-solwentowym na bazie żywic z wyjątkowo trwałymi pigmentami koloru, doskonała przyczepność i gładkość wydruku. Używane przez nas tusze gwarantują wysoką odporność na zadrapania, warunki atmosferyczne i promienie uv. Ekspozycja w pomieszczeniach (tusz bezwonny) i na zewnątrz. Nie wymaga laminacji.

Standardowo dostępne media:

Folia owv - śnieżnobiała folia , grubość 140mic. Idealnie nadaje się do oklejania witryn, szyb samochodowych, okien i innych powierzchni szklanych. Powierzchnie płaskie i przetłoczone. 

Folia monomeryczna - śnieżnobiała folia, grubość 100mic. Idealnie nadaje się do oklejania tablic, witryn, grafiki na pojazdy (pow. płaskie) czy wykonania naklejek.

Papier posterowy 150g - śnieżnobiały papier premium szwajcarskiej firmy VISUALJET, powlekany z dodatkiem lateksu (znacznie podniesiona trwałość i gładkość) o prawdziwej 150g/m2 (dla porównania zwykły papier ksero ma 85g a papier brystol firmy Canson 185g).

Papier posterowy 200g - śnieżnobiały papier premium szwajcarskiej firmy VISUALJET, powlekany z dodatkiem lateksu (znacznie podniesiona trwałość i gładkość) o  gramaturze 200g/m2

Baner frontlit - śnieżnobiały materiał o gładkiej matowej powierzchni, gramatura 510g, bardzo duża gęstość splotów, nie strzępiący.

Pozostałe materiały - do ustalenia.