Oklejanie samochodów.

Twój samochód jest idealnym, mobilnym i bardzo skutecznym nośnikiem reklamy. Wykorzystaj to!

 

Nasze studio graficzne przygotuje dla Państwa projekt oklejenia (realistyczna wizualizacja na fotografii i wyskalowanym modelu pojazdu). Dołożymy wszelkich starań aby projekt był wyjątkowy i w pełni zgodny z Państwa założeniami. Poprawki, wprowadzamy do momentu pełnej akceptacji. Wykonujemy również realizacje według projektu dostarczonego przez klienta.

 

 

Podstawowe oklejenie wykonujemy z folii ploterowej - idealnie cienka folia, wycinana, bez tła, grubości powłoki lakierniczej, w pełni odporna na zabrudzenia, trudne warunki atmosferyczne, promienie uv oraz szczotki na myjniach samochodowych. Ładne, nasycone kolory (folia barwiona trwale w masie) nie blaknie nie odkleja się, nie kurczy ani nie pęka. Szeroki zakres dostępnych gotowych kolorów i odcieni (wzorniki w formie cyfrowej udostępniamy na życzenie).

 

 

Dodatkowo stosujemy oklejenie foliami zadrukowanymi w jakości fotograficznej: monomerycznymi (powierzchnie płaskie), wylewanymi (powierzchnie przetłoczone) oraz one way vision (dziurkowane folie na powierzchnie szklane zapewniające widoczność w jedną stronę). Wszystkie folie zadrukowane, dla dodatkowej ochrony pokrywamy laminatem. Połączenie tak różnych typów folii daje nieograniczone możliwości projektowania i wykonania reklamy na samochód.