Plakaty, postery, fotoplakaty (odbitki wielkoformatowe), plakaty citylight itp. Bogaty wybór dostępnych papierów i materiałów syntetycznych.

 

 

Druk - pełno kolorowy w jakości fotograficznej bezzapachowym tuszem na bazie żywic z wyjątkowo trwałymi pigmentami koloru, doskonała przyczepność i gładkość wydruku. Najnowsze systemy w druku wielkoformatowym - druk falą z przeplotem i zmienną kroplą.

Ekspozycja - w pomieszczeniach i na zewnątrz (nawet bez laminacji!). Używane przez nas tusze gwarantują wysoką odporność na zadrapania, warunki atmosferyczne, wodę i promienie uv.

Plakaty dokładnie docięte - dopasowanie wszystkich krawędzi do formatu trymerem (idealnie gładkie i proste krawędzie).

 

 

Stale w ofercie następujące papiery i materiały z tworzyw:

Papier posterowy whiteback 150g - śnieżnobiały papier premium szwajcarskiej firmy VISUALJET, powlekany z dodatkiem lateksu (znacznie podniesiona trwałość i gładkość). Gramatura 150g/m2 (dla porównania zwykły papier ksero ma 85g a papier brystol firmy Canson 185g). Powierzchnia semi mat. Papier do zastosowań plakatowych i aplikacji light box.

Papier posterowy whiteback 200g - śnieżnobiały papier premium szwajcarskiej firmy VISUALJET, powlekany z dodatkiem lateksu (znacznie podniesiona trwałość i gładkość) Gramatura 200g/m2. Powierzchnia semi mat.

Papier fotograficzny SIHL 230g - śnieżnobiały papier powlekany do reprodukcji fotograficznych marki Sihl GmbH. Niespotykana sztywność i gramatura aż 230g/m2. Zbita struktura, odporny na wilgoć i falowanie.  Powierzchnia Semi Gloss - idealnie błyszcząca a jednocześnie rozprasza blaski przeszkadzające w oglądaniu fotografii.

Papier blueback 115g - papier podstawowy z niebieskim spodem. Papier wzmocniony latexem, aby nie rozrywał się po namoczeniu klejem (w oklejaniu np. bilboardów). Powierzchnia matowa.

Blockout PET/PP 185g - biały syntetyczny papier, wykonany w całości z materiału pet i polipropylenu. Materiał 100% odporny na wilgoć (nie namaka, nie marszczy się od wody), posiada warstwę blokującą przepuszczanie światła. Doskonały do ekspozycji zewnętrznych, długoterminowych. Gramatura 185g/m2. Powierzchnia matowa.

 

 

Listwy usztywniające - możliwość założenia listew aluminiowych o widocznej szerokości 10mm i grubości po założeniu 3mm. Doskonale usztywniają nawet grube papiery, folie, czy inne materiały do druku wielkoformatowego. Odpowiednia waga do dociążenia plakatów aby się nie podwijały. Na górnej listwie otwór do zawieszenia lub sznurkowa zawieszka.