nadruki na odzieży

Oferujemy Państwu trwałe nadruki na odzieży. Znakujemy odzież lekką, roboczą, gastronomiczną, outdoor, górską, plecaki, torby itp. Specjalizujemy się w nadrukach na materiały trudne (jak materiały warstwowe, membranowe, śliskie itp.).

 

 

Przyjmujemy zamówienia już od 1szt. na koszulki, czapki, ubranka dziecięce, koszule, fartuchy, bluzy, kurtki, plecaki, torby itp. Pracujemy na odzieży oferowanej przez nas, oraz na odzieży powierzonej, którą dostarczy klient. Mają Państwo zatem możliwość zakupienia we własnym zakresie tekstyliów, z dobrych materiałów, solidnie odszytych i po prostu dostarczenia nam do wykonania nadruku.

 

 

Nadruk wykonujemy we wszystkich możliwych metodach: wycinanego polimeru barwionego w masie (min. nadruki fluo, srebrne, złote, odblaskowe),  polimeru zadrukowanego w pełnej palecie CMYK+B, nadruku bezpośredniego DTG oraz sitodruku.

 

 

Oferujemy profesjonalne projekty graficzne nadruków oraz wizualizację produktu. Projekty proste wykonujemy bezpłatnie.
Cenę nadruku ustalamy indywidualnie w zależności od rozmiaru i typu nadruku, skomplikowania wzoru, wielkości zamówienia itp. Przykład - przy zamówieniu 1szt. nadruku na koszulce tshirt powierzonej, mieszczącego się w polu 15x21cm z prostym projektem – wyniesie 30zł brutto.