Folia magnetyczna MAGNAFLEX to mieszanka doskonałej jakości gumy syntetycznej z dużą ilością proszku ferromagnetycznego stabilizowanego. Folia w pełni odporna na skręcanie, zginanie bez utraty energii silnego pola magnetycznego. Nie traci właściwości z upływem czasu. Wytrzymałość w zakresie temperatur od –40oC do +71oC. Gwarantowane, potwierdzone atestem, stałe i zdecydowanie lepsze właściwości w porównaniu z tanimi chińskimi foliami. Folia elastyczna i 100% odporna na korozję. Nie zawiera ołowiu! Zastosowanie - reklamy na środki transportu, tablice informacyjne, zabawki, pomoce dydaktyczne, gadżety itp.

W stałej ofercie rolki o szerokości 60cm z matą grubości 0.4mm - przyciąganie 0.019 kg/cm2 i 0.7mm - przyciąganie 0.039 kg/cm2.

Możliwa sprzedaż na metry bieżące. Cena jednego metra 0.4mm - 25zł brutto, 0.7mm - 30zł brutto.

 

Magnes aplikacyjny do przytrzymywania folii. Cena 35zł brutto.

Niezastąpione narzędzie dla specjalistów car wrappingu. Pozwala na mocne i pewne utrzymanie największych brytów folii do wszelkich powierzchni metalowych na samochodach, tablicach, automatach sprzedających, urządzeniach chłodniczych itp.

Stopka wykonana z systemu magnesów metalowych o stałej bardzo silnej polaryzacji, zalanych tworzywem kauczukowym dającym pewność ochrony lakieru czy folii przed zarysowaniami. Chwyt zaprojektowano tak, aby ułatwiał podrywanie silnego magnesu, a część przyciągającą można odkręcać (połączona jest z uchwytem stalowym gwintem).

 

Oryginalny, japoński nóż segmentowy OLFA model S No. 16001 Uniwersalny nóż z ostrzem segmentowym o szerokości 9mm przeznaczony do cięcia papieru, foliii, otwierania opakowań itp. Cena 11zł brutto.

Stalowy korpus o eleganckim, smukłym kształcie; Nóż zakończony żółtą końcówką z tworzywa - do odłamywania zużytych segmentów; Ostrze zamocowane w suwaku, który pozwala na łatwe wysuwanie i chowanie ostrza a równocześnie pewnie blokuje je w ustalonym położeniu;

 

Rakla z tworzywa, niemieckiej firmy ORAFOL 10cm + filc samoprzylepny. Cena 9,99zł brutto.
Niezastąpiona do oklejania i aplikacji folii i innych materiałów w reklamie. Pewny chwyt i specjalna mieszanka tworzywa z kauczukiem zapewnia jej doskonałą sprężystość (większą w środku, mniejszą na krawędziach) co znacznie poprawia komfort pracy i jest nieosiągalne w tanich chińskich odpowiednikach. Rakel wielokrotnego użycia, o wysokiej odporności na ścieranie, primery i rozpuszczalniki.

 

Klej do tapet ciężkich i lekkich Metylan Spezial firmy HENKEL opakowanie 200g - wydajność 20-26m2. Cena 25zł brutto. 

Do klejenia tapet: strukturalnych, winylowych, grubych i ciężkich tapet papierowych, tłoczonych, jedwabnych i tekstylnych, tapet typu „raufaza” i akrylowych. Nadaje się do stosowania na świeżym, oraz suchym tynku. Gwarantuje niezawodność i trwałość klejenia.