Reklamy magnetyczne  - reklamy na środki transportu, tablice informacyjne, white boardy (tablice metalowe do pisaków ścieralnych), zabawki, pomoce dydaktyczne, gadżety itp.

Właściwości - folia magnetyczna MAGNAFLEX to mieszanka doskonałej jakości gumy syntetycznej z dużą ilością proszku ferromagnetycznego stabilizowanego. Folia w pełni odporna na skręcanie, zginanie bez utraty energii silnego pola magnetycznego. Nie traci właściwości z upływem czasu. Wytrzymałość w zakresie temperatur od –40oC do +71oC. Gwarantowane, potwierdzone atestem, stałe i zdecydowanie lepsze właściwości w porównaniu z tanimi chińskimi foliami. Folia elastyczna i 100% odporna na korozję. Nie zawiera ołowiu.

Materiał - standardowo dostępne dwie grubości: 0.4mm (przyciąganie 0.019 kg/cm2) oraz 0.7mm (przyciąganie 0.039 kg/cm2). Pozostałe grubości dostępne na zamówienie.

Nadruk - farby na bazie żywic z wyjątkowo trwałymi pigmentami koloru, doskonała przyczepność, wysoka odporność na zadrapania, warunki atmosferyczne i promienie uv. Na wydruk nakładany jest na gorąco winyl ochronny, który dodatkowo odcina i zabezpiecza wydruk przed zadrapaniami, środkami chemicznymi oraz promieniami uv.

 

 

Docięcie do formatu - dokładne dopasowanie wszystkich krawędzi do formatu, na trymerze tnącym nożem krążkowym (idealnie gładkie i proste krawędzie).

Wycinanie po nieregularnym kształcie - wycinamy maszynowo każdy, nawet  najbardziej złożony kształt magnesu.