Druk na wysokiej jakości, mocnych,  materiałach powlekanych  frontlit oraz blockout oraz mesh. Duża gramatura, wyjątkowa gęstość splotów wewnętrznej siatki wzmacniającej sprawia że w trakcie ekspozycji nie ulegają naciągnięciom czy rozerwaniu.

Projekt - druk z pliku przygotowanego przez klienta lub prosty projekt (jednolite tło + napisy). Istnieje możliwość zakupu profesjonalnego projektu złożonego, który przygotuje nasze studio graficzne.

Zadruk - solwentowym tuszem na bazie żywic z wyjątkowo trwałymi pigmentami, doskonałe odwzorowanie i szeroki gamut kolorystyczny. Druk odbywa się na materiale podgrzanym do ponad 50◦C. Najwyższa odporność na zadrapania, warunki atmosferyczne i promienie uv. Możliwość zmywania delikatnymi detergentami.

Wykończenie - zawsze starannie docięte i podwinięte krawędzie. Równo rozmieszczone oczkowanie maksymalnie co 50cm. Oczka nierdzewne z grubej blachy HIKER.

 Jak przygotować projekt:

  • Projekt przygotowujemy bez spadów w skali 1:1, rozmiar metrycznie np. 100x200 cm.
  • Rozdzielczość pliku 150-200dpi (proszę nie mylić z rozdzielczością druku maszyny - która wynosi 1440dpi).
  • Wszystkie warstwy spłaszczone i włączone do druku. Wszystkie teksty zamienione na krzywe. Kolory zmienione na CMYK.
  • Uwaga! Jeżeli wykonałeś projekt, ale nie potrafisz ustawić wielkości lub innych parametrów  przygotowania do druku - zachęcamy do kontaktu, spróbujemy w miarę możliwości pomóc.

Przykładowa cena za 1 szt. najpopularniejszego formatu  100 x 200 cm to 123zł brutto. Materiał - wzmacniany frontlit premium 510g. Pozostałe materiały, rozmiary i ilości wyceniamy indywidualnie.

Zamów przez  e-mail: biuro@transgrafis.pl

Zamów przez tel. 505 490 480