Witamy na stronie firmy Trans Grafis.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług z dziedziny reklamy, druku i poligrafii. Wszystkie powierzone nam zadania, wykonujemy na własnych urządzeniach. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i co najważniejsze potrafimy w pełni i kreatywnie z niego korzystać.

Wykonujemy złożone projekty reklamowe, konstrukcyjne i poligraficzne. Dokładamy wszelkich starań aby każdy projekt był ciekawy, niepowtarzalny i przede wszystkim, w pełni zgodny z Państwa założeniami.

Jesteśmy otwarci na  nietypowe zlecenia, nowe  pomysły  wykorzystania  materiałów i  nowych   technologii    w   reklamie. Nasz główny obszar działania to Kraków i okolice, jednak wykonujemy również reklamy, przygotowane do samodzielnego montażu czy aplikacji w formie wysyłkowej.

Gwarantujemy atrakcyjną cenę i krótki termin realizacji. Zachęcamy do kontaktu celem przygotowania indywidualnej oferty specjalnie dla Państwa.

      Bądź na bierząco - sprawdź nowości na naszym profilu facebook.

Zachęcamy do współpracy agencje reklamowe. Zamówienia składane u nas, to gwarancja, że realizacja będzie na najwyższym poziomie i możliwie najkrótszym czasie. Dopasujemy rozsądne ceny i na pewno nie będą Państwo musieli wstydzić się przed klientem, za kiepsko wykonane usługi.


Projekt i realizacja - trans grafis 2013 - wszelkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje, programy oraz wszelkie inne dane) prezentowane na stronach i aukcjach firmy Trans Grafis, sklepie internetowym i innych adresach internetowych należących do firmy, nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.